Ne na každý ostrov se musí létat

Ostrov

Abyste se dostali na náš Ostrov a mohli si užívat nekonečno pohody v příjemném prostředí, bude vám místo letadla stačit dřevěný vor.

Na Ostrově budete úplně sami, nikdo jiný na něj nebude mít přístup, což zaručuje, že strávené chvíle na Písníku si člověk může užít naplno podle svého gusta.

V létě můžete brázdit hladinu vody na paddleboardu, pramičce, rybařit nebo jen pozorovat nebe při lenošení v houpací síti. V chladnějších dnech je pak příjemné vypotit se v sauně, prohřát svaly v dřevěném koupacím sudu nebo se jen tak procházet po břehu Písníku a pozorovat ryby, včelky, kachny a další zvířata, která se tu na vás těší.

Domeček

Na Ostrově se pohodlně ubytují dva dospělí lidé. V části domku je příjemnou zašívárnou dvojpostel, přijedete-li s dětmi, spát můžou na futonu a matraci hned vedle. Jediný, kdo bohužel musí zůstat doma, je váš domácí mazlíček.

Teplo při dlouhých večerech zajistí kamna, v kterých se topí dřevem, uvařit si můžete ve vnitřní nebo venkovní plně vybavené kuchyni. Toaleta v podobě suchého záchodu s umyvadlem je umístěna pár kroků od dřevostavby. Stejně tak sauna a celoročně funkční koupelna se sprchou s teplou vodou. a výhledem kam jinam než na vodu.

K dispozici vám jsou dva paddleboardy, pramice, hry, knížky a k nim čaj z naší zahrádky, med od našich včel a vše základní co k odpočívání, vaření, saunování a koupání potřebujete.

Galerie

Galerie

Rezervuj si Ostrov

Protože chceme, abyste si to u nás dostatečně užili, přijet k nám můžete minimálně na dvě noci.

Cena je 6 500Kč/noc

Čas příjezdu od 15:00 hodin.
Čas odjezdu do 11:00 hodin.

Co máme pro vás k dispozici mimo Domeček

  • saunu a koupací sudu
  • ložní prádlo, ručníky, utěrky, mycí prostředky
  • dřevo na zátop a brikety na grilování
  • parkování v areálu