Vlníme se na vlnách

Zátoka

Na hladině Zátoky, skrytý před zraky ostatních, se bezstarostně pohupuje náš Houseboat. Je docela blízko, a přece daleko. Dost na to, aby vám po celou dobu dělaly společnost jen vážky a vodoměrky.

Čeká tu na ty, kteří touží jen tak plynout. Nechat všechny starosti na břehu, užít si jeden druhého a ničím nerušený klid.

Během dne můžete brázdit hladinu Písníku na paddleboardu, zaplavat si v něm tak, jak vás příroda stvořila, nebo se s nohama ve vodě oddávat příjemnému nicnedělání. Večer se pak se skleničkou v ruce kochat západem slunce, pozorovat hvězdy na obloze a nechat se vlnami pomalu ukolébat ke spánku.

Houseboat

Na Housebotu se pohodlně vyspí dva dospělí. Až ráno
otevřete oči, naskytne se vám pohled přímo na hladinu rybníka. Celá čelní strana Houseboatu je totiž prosklená, a vy tak budete mít pocit, že jste venku, i když jste uvnitř. Stačí jen otevřít dveře a nasát vůni přírody, která je všude kolem.

Na břehu najdete finský koupací sud, ideální místo pro večerní odpočinek po dni plném dobrodružství. Představte si, jak sedíte v teplé vodě a kolem vás se pomalu stmívá. Večer se nad vámi rozprostře a vy můžete sledovat hvězdy, které se jedna po druhé rozsvěcují.

Dřevem vytápěná sauna poskytuje dokonalý způsob, jak se zahřát a uvolnit po chladivém ponoření do vodních hlubin či po procházce v chladných dnech. Tato sauna je místem, kde můžete v klidu relaxovat a nechat teplý vzduch pracovat na vašem těle i mysli, zatímco venku svět pokračuje ve svém vlastním tempu.

Galerie

Galerie

Rezervuj si Zátoku

Protože chceme, abyste si to u nás dostatečně užili, přijet k nám můžete minimálně na dvě noci.

Cena je 6 500Kč/noc

Čas příjezdu od 15:00 hodin.
Čas odjezdu do 11:00 hodin.

Co máme pro vás k dispozici mimo Domeček

  • saunu a koupací sudu
  • ložní prádlo, ručníky, utěrky, mycí prostředky
  • dřevo na zátop a brikety na grilování
  • parkování v areálu